Opinie kursantów

Wojciech Czekała

Serdecznie polecam wszystkim pracę z Olą. Niesamowicie duża wiedza, cierpliwość i co najważniejsze umiejętność przekazywania informacji i współpraca. Rzetelnie podchodzi do tematu, a na uwagę zasługuję przede wszystkim indywidualne podejście do każdego. Serdecznie polecam :)

Wiole Ta

Aleksandra Janus. Zanim dowiedziałam się o Twoich lekcjach wydawało mi się, że nigdy nie nauczę się pływać. Gdy zobaczyłam Twoje ogłoszenie, powiedziałam sobie, ze teraz albo nigdy. I to była jedna z najlepszych decyzji w życiu. Jesteś wspaniałą instruktorką. Masz niepowtarzalny dar. Twój zapał udziela się nam – kursantom, a Twoja empatia powoduje, że chce się pływać 😉 . Dziękuję, że pomogłaś mi pokonać strach i przekroczyć granicę, która wydawała mi się nie do pokonania. Jestem Ci za to bardzo wdzięczna i mam nadzieję, że jesienią znów będę mogła uczestniczyć w kolejnych zajęciach.

Jeśli zastanawiacie się czy warto zaufać Oli, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć: WARTO!!!

Asia K.

Serdecznie polecam. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej, luźnej atmosferze, w sam raz aby „zmyć” z siebie troski dnia codziennego :) Pani instruktorka zajęcia prowadzi w profesjonalny sposób, kreatywna, z poczuciem humoru no i potrafi być wymagająca – w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Ania Wardowska

Dołączam się do grona osób, które były przekonane, że nigdy nie pokonają lęku przed wodą, a którym to myślenie Ola wylała z głowy :) Cieszę się, że tu trafiłam i z niecierpliwością czekam na każde kolejne zajęcia (o nieee, przerwa wakacyjna :( ) Pływanie zaczęło być przygodą, a przestało czymś niewykonalnym. Olu, dziękuję za Twój zapał, cierpliwość i wiarę w nasze możliwości. Kto się boi wody – niech spróbuje pływać z Olą. Satysfakcja gwarantowana :)

Jagoda Zychowicz

Polecam wszystkim bardzo gorąco! Indywidualne podejście, fajne zajęcia w małych grupach:)