Szkoła Pływania Balans

Szkoła Pływania Balans

Założycielem firmy i jej głównodowodzącym jest Aleksandra Janus.
Firma powstała we wrześniu 2014 roku, ponieważ przeszło 2 lata nauczania pływania znajomych i znajomych znajomych zrobiło się zbyt poważne, żeby nie przerodziło się w biznes. Pasja połączona z pracą – czy można chcieć więcej?

Szkoła Pływania Balans stawia na ludzkie, luźne, pozytywne i bardzo indywidualne podejście do każdego kursanta. Utrzymujemy przyjazną atmosferę zajęć, pełną żartów i humoru, ale również ciężkiej pracy. Jesteśmy w 100 % profesjonalni. Pozostajemy wrażliwi na indywidualne potrzeby każdego uczestnika zajęć.

Szkoła prowadzi przede wszystkim grupowe zajęcia nauki pływania. To, co nas wyróżnia to praca w bardzo małych zespołach – instruktor i maksymalnie 6 kursantów. Tak by było Państwu wygodnie, tak by nam nie zabrakło dla nikogo czasu i uwagi. W razie nieobecności istnieje możliwość odrabiania zajęć – tak, by nie pozwolić sobie na zaległości.

Oprócz tego istnieje możliwość zapisania się na indywidualną naukę pływania.

Zapraszamy Państwa do podjęcia z nami współpracy – obiecujemy, że nie będą Państwo żałować!

Kadra Szkoły Pływania Balans

Kontakt

Więcej informacji

W razie wszelkich pytań zapraszam do kontaktu przez formularz zamieszczony obok, a także przez telefon, facebook. Odpowiem na wszystkie zapytania.

Telefon: 694 432 789

e-mail: aleksandra@balans-poznan.pl

fb: www.facebook.com/balans.poznan

PROMOCJA!

kliknij, aby dowiedzieć się więcej…