Grupy

charakterystyka i grafik

GRAFIK na sezon 2017/2018

TERMY MALTAŃSKIE:

 

Zajęcia dla dzieci:

DZIECI

Zajęcia doskonalenia pływania dla dzieci, które chodziły wcześniej na basen ale nie opanowały w perfekcyjnym stopniu wszystkich stylów pływackich. Program obejmuje doskonalenie i naukę grzbietu, kraula na piersiach oraz naukę stylu klasycznego.

Zajęcia dla studentów i dorosłych:

- grupa początkująca

Osoby, które boją się wody, nie są w stanie położyć się na wodzie, boją się zanurzyć głowę w wodzie. Takie, które nie pływają żadnym stylem, albo czują się w wodzie bardzo, bardzo niepewnie.
Naukę rozpoczynamy od oswajania z wodą, uczymy się zanurzać w wodzie (z głową włącznie), „oddychać” pod wodą, kłaść na wodzie na brzuchu i na plecach, następnie uczymy się pływać strzałką. Później rozpoczynamy naukę stylów – grzbietu, kraula, żabki.

.

grupa średniozaawansowana

Osoby, które są już „obyte” z wodą, nie boją się położyć na wodzie, są w stanie w dowolny sposób przemieścić się co najmniej kilkanaście metrów w wodzie.
Naukę rozpoczynamy od opanowania stylu grzebietowego, następnie kraul, delfin i żabka.

- zaawansowana II

Zajęcia dla osób, które opanowały grzbiet, żabkę, kraula. Na zajęciach realizowany jest program doskonalenia pływania, nauki nawrotów, skoków do wody oraz nauka i doskonalenie delfina.