Najczęściej zadawane pytania

1. Jak wyglądają płatności za kurs?

Płatności dokonuje się w miesięcznych ratach np. semestr zimowy na Termach Maltańskich – 119zł miesięcznie, zawsze do 5 dnia miesiąca za dany miesiąc na konto: Balans Aleksandra Idzik  56 1910 1048 2213 1839 0363 0001 w tytule wpłaty wpisując imię i nazwisko kursanta, nazwę pływalni, dzień i godzinę zajęć. Istnieje możliwość opłacenia całego kursu z góry lub w 2 ratach po ustaleniu z organizatorem.

2. Czy oprócz opłaty miesięcznej trzeba kupić sobie bilet na basen?

W cenie karnetu miesięcznego na zajęcia nauki lub doskonalenia pływania bilet wliczony jest w cenę. Poza opłatą za kurs nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

3. Jakie okularki kupić?

Cena okularków nie ma znaczenia, ważne żeby dobrze pasowały to twarzy. Jak to sprawdzić? Należy przymierzać okularki bez zakładania gumki na głowę, delikatnie przyssać do oczu – jeśli potrafią się utrzymać 3-5 sekund, to znaczy, że będą dobre.

4. Co należy wziąć ze sobą na pierwszą lekcję?

Dużo pozytywnej energii, garść odwagi i uśmiech. Poza tym niezbędne są okularki do pływania oraz strój kąpielowy i klapki. Reszta to standardowe gadżety basenowe – ręcznik, szampon, rzeczy na przebranie, szczotka do włosów, warto mieć swoją suszarkę.

5. Jak często odbywają się zajęcia i ile trwają?

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut w wodzie.

6. Nieobecność i co dalej?

Nieobecności należy zgłosić emailem na adres niemogeprzyjsc@gmail.com najpóźniej do godziny 11:00 w dniu zajęć. Wówczas kursant nabywa prawo do odrobienia tej nieobecności. Aby odrobić nieobecność kursant zgłasza się w ten sam sposób (mail na niemogeprzyjsc@gmail.com) a organizator informuje na którą godzinę danego dnia można przyjść odrobić zajęcia.

 

 

 

Więcej informacji

W razie wszelkich pytań zapraszam do kontaktu przez formularz zamieszczony obok, a także przez telefon, facebook. Odpowiem na wszystkie zapytania.

Telefon: 694 432 789

e-mail: aleksandra@balans-poznan.pl

fb: www.facebook.com/balans.poznan